+90 505 245 77 58

Sosyal Medyada Biz}

Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

 

Sevdikleriniz ile yaşam alanlarınız da en sık kullandığınız eşyalardan biri olan koltuk yıkama da çok sayı da bakteri ve organizma üreyebilmektedir. Bu süreç için de belirli bir zaman için de temizlenmesi ve bunun da uzmanlık için de koltuk yıkama servisin de yapılması gerekmektedir.

Detaylı bir temizlik için aile bireylerin de ne enerji ne de zaman bulunmaktadır. Koltuk temizliği için sadece sıradan temizlik ürünleri kullanıldığın da ve yöntemlerin tümü de yüzeyini temizleyecek kadar yeterli olduğu için sonuçlar sadece kısa süreli bir temizlikten öteye gidememektedir. Farklı koltuk tiplerin de farklı temizlik yöntemleri için de bünyemiz de en son teknoloji ile donanımlı olan makineler ile sizlere beklediğiniz hijyen adına en iyisini sunabilmekteyiz.

Koltuk yıkama işlerinin en itinalı ve kapsamlı işçilikleri için bünyemiz de çalışanlarımız ile sizlere ihtiyacınız olan sonuçlar da en iyisini sunmaya dayalı olan çalışmalarımız ile bir telefon ile sizlere ulaşıyoruz. Kısa süren bir analiz ile koltuklarınız için uygulanacak olan temizlik adına sizlere bilgiler vererek eviniz de ki bireylerin de sağlığını düşünerek profesyonel bir hizmet almanızı da sağlıyoruz. Türkiye genelin de sizlere birçok bölge de bulunan şubelerimiz sayesin de kısa süre için de ulaşarak arzu ettiğiniz hizmetin de alınmasını sağlıyoruz.

Koltuk yıkama sürecin de kullanılan kimyevi maddeler de farklı açılımlar da söz konusu olduğu için bunları koltuğun tipine ve tarzına göre de belirleyerek sizlerin yaşam alanların da bulunan kişilere göre de uygulama planlaması da çıkarıyoruz. Sadece sıradan bir temizlik için değil bizler ile en iyisini bulmanız adına bünyemiz de sürekli bir yenilik için de dünya standartların da bir hizmet için de gelişim göstermekteyiz.

Koltuk yıkama servisi olarak sizlerin sürekli ihtiyaçları için de periyodik olan bir temizlik hizmetini de sunarak koltuklarınız için belirli süreler de ihtiyacın oluşmasın da sizleri bilgilendirip uygun olan bir zaman dilimin de temizliğin de gerçekleşmesini sağlamaktayız. Kuru temizlik de denizlen makineli ve basınç sistemine dayılı olan bir temizlik yöntemini de sunarak eviniz de bulunan hassas bünyelin de temizlikten zarar görmeden en yüksek olan faydayı elde etmelerini sağlıyoruz. Yerin de bir koltuk temizliği için de bünyemiz de bulunan ekipmanlar sayesin de arzu ettiğiniz sürecin de sizlerin belirlemesine göre oluşmasını sağlıyoruz. günümüz de şıklığı ve kendi doğanızı yansıtan koltukların da sizler ile daha uzun süre kullanım da olması için bunu sağlık için de sunarak her temizlik sürecin de sizlere profesyonelliği yaşatıyoruz. Bünyemiz de ki her çalışanımız ile güler yüzlü ve ilgili bir temizlik hizmeti sunarken sizlerin de bu süreç de en uygun maliyetler ile beklediğinizi almanızı da sağlıyoruz.

Koltuk yıkama işlerin de yerinden bir süreç için de yapılan analizler sonucun da giderleriniz de maliyet hesaplamaların da olup sizlere en uygun olan hali ile sunulmaktadır. Alacağınız hizmet için de zamanın da bir süreç için de işlerimizi bitirip sizlere sevdikleriniz ile yaşanacak olan zamanlar da bırakmaktayız. Bulunduğunuz bölgeye en yakın olan şubemiz ile aradığınız üstün koltuk yıkama hizmeti için verdiğiniz her kuruşun da hakkını temizlik ve hijyen olarak elde edecek çok daha verimli bir kullanım için de olacaksınız. Uzman ve deneyimli olan bünyemiz sayesin de her koltuk tipi için en doğru yöntemleri en kısa süre için de belirleyerek sizlere uzmanlığımızı tüm süreç boyunca sunarak sonuçların sizleri memnun etmesini sağlamaktayız.

7 kişilik döşemeli  oturma takımı yıkama 90 TL

8 kişilik(maxi) sabit döşemeli oturma grubu yıkama 100 TL

Çift kişilik yatak baza yıkama 90 TL

Tek kişilik yatak baza yıkama 70 TL

Sandalye yıkama ( oturma ve yaslanma yeri kumaş dahil ) 8 TL

Sandalye yıkama ( sadece oturma yeri kumaş dahil ) 4 TL

16 Mayıs 2016
463 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN